Hakkımızda

Altay Haber internet sitesi 2020 yılı itibari ile yayın hayatına başlamıştır. Altay Haber internet sitesi Türkiye gündemine dair güncel, doğru ve tarafsız haber yayıncılığı yapmayı kendisine hedef edinmiştir. Bu hedef doğrultusunda okuyucularına en iyi hizmeti sunmak için gece – gündüz çalışmaktadır.

Misyonumuz

Basın ve Yayıncılık ilkelerinden bir nebze olsun ayrılmadan en doğru ve tarafsız haberi okuyucumuza aktarmak en büyük misyonumuz olup bu uğurdaki en kutsal çabayı sarf etmek boynumuzun borcudur.

Vizyonumuz

Türkiye’nin en iyi yayın organlarından birisi haline gelerek yozlaşmış habercilik anlayışına son vermek Altay Haber ailesi olarak en büyük vizyonumuzdur.

Altay Haber internet sitesi Türkiye Cumhuriyeti Anayasası 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında yayın yapmaktadır. İnternet sitemizde yer alan tüm içerikler editörlerimiz ve yazarlarımız tarafından hazırlanmaktadır. İçeriklerin tamamı özgün olup herhangi bir medya kuruluşundan kopya yolu ile elde edilmemiştir. İnternet sitemizde yer alan içeriklerin kaynak gösterilmeden ve izinsiz bir şekilde yayınlanması yasaktır.

Altay Haber Yayıncılık